4. miesto na MČR v PUBG

Posted by Yami 10. 12. 2020 in ROZHOVOR

Zdravíme NR fans! 

Ahoj Werzic. Gratulujem vášmu tímu k 4. miestu na MČR. Aké máš z toho pocity? 
“Zdravím, nebudu to nějak okecávat, pravda je taková, že jsem nespokojený. 4. místo ač to dost lidí neočekávalo je pro nás málo.(EP_rusye to ale trefil <3)”

Mali ste nejakú špeciálnu prípravu? 
“Ano, měli jsme. Klukům jsem připravil speciální videa, též jsme spolu dost věcí probírali nespočet hodin. Samozřejmě se i dost hrálo, kdy jsme se zaměřili hlavně na naše silné stránky, což může být asi pro někoho divné ale to byl náš základ “úspěchu na MČR”.”

S akými očakávaniami ste nastupovali na turnaj?
“Že vyhrajem. Respect ke konkurenci a jeho skillu byl ale než výhra nás nic jiného nezajímalo. Ani prizepool nás nezajímal, jen titul.”

Ako by si zhodnotil vašu reprezentáciu na MČR?
“Celkově jako úspěšnou. Byli jsme vidět, jak herně, tak lidsky(pívo). Mluvilo se o nás, jak ve studiu, tak v chatu.  Jsme rádi za tuto zkušenost.”

Videla som, že osudným sa Vám stál granát v poslednej hre. Myslíš si, že ste mohli skončiť lepšie?
“Granát nám osudný nebyl. Dobře víme, proč se tak nestalo a tak nám nezbývá než tyto zkušenosti zpracovat a zlepšit se.” Měli jsme skončit lépe.

Ako by si zhodnotil ostatné tímy? Bolo to medzi vami vyrovnané?
“To bych musel každý team hodnotit zvlášť a to by bylo dlouhé, takže se omlouvám a tuhle otázku skipnu. Nicméně CZ/SK scéná nabízí kvalitný teamy s kterými to soupeření není lehké.  Spíše tuto otázku využiji k pogratulování  Entropig a jejich výhře. Též CG a GGs Fadee, Eclot Enterprise.”

Z tvojho pohľadu si si tento turnaj užil?
“Ano a moc, jen škoda že ne živě před diváky v hale. Od začátku toho všeho byla dobrá nálada v teamu, měl jsem nervy, emoce od všech, výhry, prohy. Prostě vše jak má bejt, měl jsem z toho radost.”

Mali ste nejaké vtipné momenty v rámci turnaja?
“Ano! Několik! Vyzdihnu ale sebe, i když kluci dost pomohli a to, když jsme vyhráli hru, tak jsem si dal loka píva a tohle vše bylo vidět živě na streamu.”

Máš nejaké plány do najbližšej budúcnosti?
“Pokračovat ve hře PUBG a progres v ní. Jak jsem již zmiňoval, chci nabrané zkušenosti využít.”

Ďakujem za rozhovor a prajem ti veľa úspechov ^^. 
“Taky díky, měj te se. See ya all on my stream! Its beer time!”

Taktiež ďakujem všetkým čitateľom. Pokiaľ chcete sledovať čerstvé novinky dajte like na náš fb ^^.

https://www.twitch.tv/playzonecz/clip/ExcitedUnsightlyChimpanzeeEagleEye?fbclid=IwAR2zwOf0F6gM8PchY17AaX6spBsbhLPjun0koag7PR0ib4hY9S0XGQWO7Sw

Write a Reply or Comment