Nová sekcia Rocket League

Posted by Yami 1. 12. 2020 in ROZHOVOR

Zdravíme NR fans! Dovoľujeme si Vám predstaviť úplne novú sekciu hry Rocket League.

Zostava tímu:

  • Lukáš “Benak” Falta
  • Nikolas “Stegny” Šilhák
  • Jan “Breck“Gábor
  • Matěj “Floo” Tichý

Porozprávali sme sa s kapitánom tímu, ktorý nám bližšie opíše podrobnosti.

Ahoj Benak. Predstav nám seba a svojich spoluhráčov. 
“Ahoj, vystupuji pod přezdívkou Benak a je mi 22 let. Rocket League hraji od roku 2015. 
Mates a Stegny začínali také v roce 2015 na playstationu.  Hráli i jiné hry jako je Fortnite, Call of Duty apod. V roce 2019 přešli na počítač, a od té doby se věnují hraní hlavně na počítači. Breck začal hrát v roce 2017, kdy hrál převážně sám. Kromě RL hrál hry, jako CS:GO nebo Fortnite. Ale vždy ho to spíše táhlo k RL.”

Ako ste sa spoznali a dali dokopy? 
“Noo…. tady to bylo trochu delší, jelikož jsem nejdřív začal hrát se Stegnym a Matesem v jednom týmu a až po čase s Breckem v druhém týmu. Takže všechny své momentální spoluhráče jsem už znal včetnně jejich stylu hraní. Před nedávnem mě napadlo dát tyhle borce dohromady a vytvořit stálý tým, co spolu bude hrát na nějaké úrovni. Musím uznat, že jsem spokojený.”

Hráte spolu už dlho ?
“Jako tým spolu hrajeme celkem chvíli. Ale jak už jsem psal nahoře, tak zvlášt jsme spolu hráli už dříve.”

Má každý z Vás nejakú rolu v tejto hre alebo ako to vlastne je?
“Role v této hře moc nejsou. Jako, že by někdo dělal brankáře a podobně. Spíš se ve hře řeší pozice, rotace a mnoho dalších věcí.”

Keďže túto hru veľmi nepoznám, vedel by si mi ju nejako opísať?
“Hra má svoje kouzlo v tom, že se jedná o hru, kde se hraje fotbal s auty. Může se ve hře lítat, skákat a používat boost na zrychlení. Dále se hraje na přihrávky, plus nějaké společné akce.”

Zúčastnili ste sa už nejakých turnajov? Ak áno, máte za sebou aj nejaké úspechy?
“Ano hrajeme pravidelně turnaje na Nicecactus a ESL. K tomu nějaké ty české turnaje. Za tu krátkou dobu co jsme v organizaci, máme zatím 1. místo na 2vs2 na Nicecactus a 2. místo na 3vs3 ESL.”

Prečo ste sa práve rozhodli pre našu organizáciu
“Už v roce 2016 jsem hrál za NecroRaisers.  Jinak jsem věděl, že bývalá sekce z Rocket League už zde nepusobí, tak jsem se rozhodl zkusit oslovit vedení.”

Aké máš s tímom najbližšie plány, poprípade ciele, ktoré by ste chceli dosiahnuť?
“Určitě chci, aby se tým pořádně sehrál a vyladil občasné chyby. Mluvit o nějakém cíly je celkem těžké, jelikož těch cílů tu je mnoho. A tak lze těžko říct, který se dá splnit a který je běh na delší trať. Každopádně určitě bych byl rád, kdyby jsme se kvalifikovali na všechny blížící se lan akce a popřípadě i úspěch na nějaké EU akci.”

Koľko času zvykneš tráviť hraním?
“To je trochu složitější, jelikož už chodím do práce. Také mám ženu a dítě, tak se čas snažím věnovat i jim. Ale určitě se snažím hrát co nejvíce a věnovat nějaký ten čas i týmu na trenály a turnaje. Takže pokud bych měl říct číslo, tak asi 3-4h v pracovním týdnu a o víkendu o něco málo víc.”

Akým činnostiam sa venuješ okrem hrania?
“Jak už jsem zmiňoval. Mám rodinu. Tak svůj volný čas věnuji jim. Případně se venuji autu. Někdy zahraji i jiné počítačové hry.”

Ďakujem za rozhovor. Prajem tebe a celému tímu veľa úspechov ^^. 
“Také děkuji, za celý tým.”

Taktiež ďakujem všetkým čitateľom. Sme radi, že Vám môžeme predstaviť novú sekciu. Pokiaľ chcete sledovať čerstvé novinky dajte like na náš fb ^^.

Write a Reply or Comment